Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 «Δεν έχω να πληρώσω το χαράτσι των 1.800 ευρώ»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



«Δεν έχω να πληρώσω το χαράτσι των 1.800 ευρώ» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: «Δεν έχω να πληρώσω το χαράτσι των 1.800 ευρώ»   «Δεν έχω να πληρώσω το χαράτσι των 1.800 ευρώ» Icon_minitimeΤετ 28 Μαρ 2012, 09:05

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Άντζυ Σαμίου έχει βάλει αγγελία για να πουλήσει το σπίτι της και μιλά αποκλειστικά στο newsbeast.gr
«Δεν έχω χρήματα να πληρώσω τη ΔΕΗ. Σήμερα μου ήρθε ειδοποιητήριο για το χαράτσι με το ποσό των 1.800 ευρώ αλλά δεν έχω για να το πληρώσω και έτσι θα μου κόψουν το ρεύμα μετά το Πάσχα» αναφέρει η Άντζυ Σαμίου.

Επισημαίνει ακόμη ότι τα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζει αλλά και το γεγονός ότι πλέον δεν εργάζεται την έκαναν να βγάλει προς πώληση το σπίτι της. «Έχω βάλει αγγελία για να πουλήσω το σπίτι μου αλλά τώρα είναι μία πολύ δύσκολη περίοδος», λέει.

Και μιλά και για την κόντρα που ξέσπασε με τον Άδωνι Γεωργιάδη όταν εκείνος σχολίασε το ρόλο της συζύγου του, Ευγενίας Μανωλίδου αλλά και για το πώς τα βγάζει περά οικονομικά από τη στιγμή που επέλεξε να αφήσει το χώρο του τραγουδιού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
«Δεν έχω να πληρώσω το χαράτσι των 1.800 ευρώ»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Με 11 ευρώ κέρδισε περισσότερα από 2 εκατ. ευρώ!
» Άδωνις: «Δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα δάνεια»
» Γιάννηs Ίκαρου Θα πληρώσω 6/2012
» Αίτηση απαλλαγής απο το χαράτσι!!!!
» Ετοιμάζουν χαράτσι και για τα... αγροτεμάχια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: