Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Άδωνις: «Δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα δάνεια»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
φραουλιτσα
Trial moderators
Trial moderators




Άδωνις: «Δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα δάνεια» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άδωνις: «Δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα δάνεια»   Άδωνις: «Δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα δάνεια» Icon_minitimeΤετ 21 Μαρ 2012, 06:15

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Αν νομίζεις ότι η οικονομική κρίση έχει χτυπήσει μόνο εμένα, εσένα και ότι μόνο εμείς έχουμε γίνει... κολλητοί με τις εισπρακτικές, αφού μιλάμε τουλάχιστον πέντε φορές τη μέρα μαζί τους, απλά κάνεις λάθος. Η κρίση «χτύπησε» κι έναν πρώην υπουργό.

Συγκεκριμένα, τον Άδωνη Γεωργιάδη, ο οποίος (αλί, αλί και τρισαλί) δεν έχει λεφτά να πληρώσει τα δάνεια που τρέχουν. «Κολλητάρι» με τις εισπρακτικές και ο Άδωνις. Ο πρώην υπουργός Ναυτιλίας ήταν καλεσμένος στα «Κορίτσια για σπίτι» και αναφερόμενος στην οικονομική κρίση, τόνισε πως και ο ίδιος έχει πέσει θύμα αυτής.

«Πάω και ρυθμίζω τα δάνειά μου στις τράπεζες γιατί δεν μπορώ να τα πληρώσω. Η επιχείρησή μου είναι στο κόκκινο αυτόν τον καιρό αφού ο τζίρος των εκδόσεων Γεωργιάδη έχει πέσει 70%». Σοκαρίστηκες; Κι εγώ. Πάλι, καλά, που φέτος θα είναι η Ευγενία Μανωλίδου στο «Ελλάδα έχεις ταλέντο» και θα πάρουν μία οικονομική ανάσα.

Εννοείται ότι η κουβέντα πήγε και στη σύζυγο, όπου ο Γεωργιάδης αποκάλυψε ότι θα ήθελε να μεγαλώσουν την οικογένεια τους. Επίσης, αποκάλυψε ότι τον στενοχωρεί πολύ το «μπουμπούκος», που του είχε αποδώσει η Ευγενία πριν χρόνια στον «Πρωινό Καφέ». Και ξέρεις γιατί τον στενοχωρεί που τον αποκαλούν ειρωνικά έτσι; Επειδή στενοχωριέται η σύζυγός του....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Άδωνις: «Δεν έχω λεφτά να πληρώσω τα δάνεια»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Άδωνις Γεωργιάδης προειδοποιεί: «Αν επιβεβαιωθούν οι δημοσκοπήσεις, κρυφτείτε!»
» «Δεν έχω να πληρώσω το χαράτσι των 1.800 ευρώ»
» Α. Γεωργιάδης στην Τατιάνα: Τα δάνεια που δυσκολεύεται να πληρώσει και ο γάμος του με την Ευγενία!
» Τι θα κάνουν οι τράπεζες με τα δάνεια
» Τι αλλάζει στα στεγαστικά δάνεια των στρατιωτικών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: