Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Σοβαρό ατύχημα της Ελένης Καστάνη βάζει τέλος στα "κορίτσια με τα μαύρα"

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Σοβαρό ατύχημα της Ελένης Καστάνη βάζει τέλος στα "κορίτσια με τα μαύρα" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σοβαρό ατύχημα της Ελένης Καστάνη βάζει τέλος στα "κορίτσια με τα μαύρα"   Σοβαρό ατύχημα της Ελένης Καστάνη βάζει τέλος στα "κορίτσια με τα μαύρα" Icon_minitimeΤετ 14 Μαρ 2012, 08:03

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ακόμη κι αν δεν είναι προληπτική, μετά το ατύχημα που της

συνέβη τα ξημερώματα της «Τρίτης και 13» η Ελένη Καστάνη σίγουρα θα έχει αναθεωρήσει.

Η γνωστή ηθοποιός είχε ένα σοβαρό ατύχημα που την αναγκάζει να εγκαταλείψει το ρόλο της στην θεατρική παράσταση «Κορίτσια με τα μαύρα», αφού έσπασε το πόδι της ενώ έκανε δουλειές στο σπίτι της.

«Έπεσα από τη σκάλα μέσα στο σπίτι μου στα καλά καθούμενα. Η κακιά η ώρα . Το θέμα είναι πως δεν φαντάστηκα αρχικά ότι το έσπασα. Πόνεσα πάρα πολύ, πίστεψα ότι είναι ένα διάστρεμμα... Τώρα έβαλα γύψο και είμαι με πατερίτσες. Ο γιατρός μου συνέστησε να είμαι 15 μέρες σε ακινησία», είπε η ίδια στην «Espresso».

Εκείνο, όμως, που πραγματικά τη στενοχώρησε περισσότερο είναι πως εξαιτίας του ατυχήματός της σταμάτησαν και οι παραστάσεις στο θέατρο «Αλίκη», καθώς είναι πολύ αργά για να γίνει αντικατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σοβαρό ατύχημα της Ελένης Καστάνη βάζει τέλος στα "κορίτσια με τα μαύρα"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το σοβαρό ατύχημα της Θεοπούλας
» ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ - ΤΕΛΟΣ... ΔΙΧΩΣ ΤΕΛΟΣ! (2001)
» «Σέξι» ατύχημα για γνωστή ηθοποιό
» Τα γέλια της Jennifer προκάλεσαν... ατύχημα
» Upskirt ατύχημα για την σέξι Γεωργία Σάλπα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: