Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Ουγγαρέζος: «Ποτέ δεν πήρα πολλά λεφτά από την τηλεόραση»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Ουγγαρέζος: «Ποτέ δεν πήρα πολλά λεφτά από την τηλεόραση» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ουγγαρέζος: «Ποτέ δεν πήρα πολλά λεφτά από την τηλεόραση»   Ουγγαρέζος: «Ποτέ δεν πήρα πολλά λεφτά από την τηλεόραση» Icon_minitimeΚυρ 04 Μαρ 2012, 07:19

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Στον ρόλο του βασικού παρουσιαστή θα δούμε απόψε το βράδυ (03/03) τον Δημήτρη Ουγγαρέζο, αφού κάνει πρεμιέρα το καινούριο τηλεπαιχνίδι του mega με τίτλο Minute to win it. Πώς αισθάνεται στο άκουσμα της φράσης «επιτέλους κύριος παρουσιαστής»;

«Δεν έχω τέτοια κολλήματα, δεν είχα ποτέ τέτοιου είδους βραχνά. Με αφορά να έχω δουλειά – ειδικά σε τόσο δύσκολες περιόδους όπως αυτή, που νέα παιδιά, τα οποία είναι σε ηλικία που πρέπει να στύβουν την πέτρα, μένουν χωρίς δουλειά. Με αφορά να υπάρχω σε εκπομπές που φτιάχνονται από γερές και δυνατές παρέες – όπως αυτή του Πρωινού mou– και όχι να είμαι ο κύριος, ο βασικός παρουσιαστής. Πάντα με ενδιέφερε να παίζω για την φανέλα και όχι για το πόσο φαίνομαι σε μια εκπομπή. Δεν είχα ποτέ μου ανάλογο βραχνά… Παίζω κυρίως για την φανέλα και έπειτα για τα λεφτά, που τα έχουμε όλοι μας ανάγκη , ειδικά στις δύσκολες αυτές εποχές…»

Ο παρουσιαστής μίλησε για το καινούριο παιχνίδι, την σχέση του με τον Γιώργο Λιάγκα και την Φαίη Σκορδά, αλλά και τα χρήματα που έχει πάρει όλο αυτό το διάστημα που εργάζεται στην τηλεόραση: «Δεν τα λες με τίποτα χρυσά λεφτά. Δεν πήρα ποτέ μου πολλά λεφτά – γιατί να τα πάρω, άλλωστε δεν έχω κάψει πολλά χιλιόμετρα στον χώρο. Κάποια στιγμή έγιναν καλύτερα απ’ ό, τι ήταν, μετά έγιναν περικοπές και επανήλθα σ’ αυτά που έπαιρνα όταν ξεκινούσα να κάνω πρωινό, αλλά διόλου δεν παραπονιέμαι – να το τονίσω αυτό, για να μην παρεξηγηθώ. Είναι δύσκολη εποχή, έχουν βάλει όλοι νερό στο κρασί τους…»

Σε ερώτηση που του τέθηκε από το TV Zάπινγκ, ο Δημήτρης Ουγγαρέζος ξεκαθάρισε τι αποτελεί για εκείνον την πρώτη προτεραιότητα στην δουλειά του: «Πιστεύω ότι εάν δίνεις την ψυχή σου σε αυτό που κάνεις, κι εγώ την δίνω, αν γουστάρεις το αντικείμενό σου, αν καταθέτεις τον καλύτερό σου εαυτό, θα έλθουν και τα καλύτερα χρήματα. Δεν είναι όμως τα λεφτά το παν. Εμένα με αφορά να βγάζω ασπροπρόσωπους αυτούς που με εμπιστεύθηκαν, τον Γιώργο και την Φαίη, την Ελενα Κατραβά, τον Πέτρο Μπούτο. Ξέρω ότι θα πούν ότι τους γλύφω πάλι αλλά είναι η αλήθεια. Με εμπιστεύθηκαν, με πίστεψαν, με στηρίζουν και για αυτούς κάνω το καλύτερο που μπορώ. Τους το οφείλω».

Δυο λόγια για το παιχνίδι: «Oι παίκτες που διαγωνίζονται σε αυτό περνάνε από απίστευτες δοκιμασίες στις οποίες η αδρεναλίνη χτυπάει κόκκινο, ενώ η αγωνία κορυφώνεται, χωρίς να λείπει και το γέλιο. Σε αυτό το παιχνίδι που προβλήθηκε πριν από δύο χρόνια στην Αμερική και που από τότε σαρώνει σε 25 χώρες, χρειάζεται εξάσκηση από το σπίτι, όρεξη, κέφι, χιούμορ αλλά και τύχη. Είναι υπέροχο! Κάθε παίκτης καλείται να περάσει από δέκα δοκιμασίες, οι οποίες δεν είναι δύσκολες, χρησιμοποιώντας αντικείμενα τα οποία έχουμε όλοι στα σπίτια μας. Ο χρόνος κάθε δοκιμασίας είναι μόνο ένα λεπτό – εξ ου και ο τίτλος Minute to win it και καθώς προχωρούν οι εν λόγω δοκιμασίες, αυξάνεται και το ποσόν που κερδίζει ο παίκτης αλλά και ο βαθμός δυσκολίας».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ουγγαρέζος: «Ποτέ δεν πήρα πολλά λεφτά από την τηλεόραση»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ουγγαρέζος: Έκανε σεξ δίπλα στους γονείς του;
» Never Say Never Again-ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΤΕ(1983)Cryptload File
» Η ιταλική τηλεόραση αγαπάει τη Ρία
» Γνωστή δημοσιογράφος εγκατέλειψε την τηλεόραση
» Ίδρωσαν Λιάγκας & Ουγγαρέζος από το οφθαλμόλουτρο!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: