Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Baφή μαλλιών μετέτρεψε κοπέλα σε τέρας

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Baφή μαλλιών μετέτρεψε κοπέλα σε τέρας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Baφή μαλλιών μετέτρεψε κοπέλα σε τέρας    Baφή μαλλιών μετέτρεψε κοπέλα σε τέρας  Icon_minitimeΣαβ 03 Μαρ 2012, 10:21

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μία 25χρονη κοπέλα από το Σουόνσι της Βρετανίας έκανε κάτι

που κάνουν σχεδόν όλες οι κοπέλες της ηλικίας της. Η Κάρμεν Ρόουι αγόρασε μία βαφή μαλλιών και πήγε στο σπίτι της ώστε να βάψει τα μαλλιά της.

Ακολούθησε, όπως είπε, πιστά τις οδηγίες χρήσης και πίστεψε πως όλα θα πήγαιναν καλά. Πέρασαν περίπου δύο ημέρες και όταν ξύπνησε πήγε στον καθρέφτη και αντίκρυσε μία φρικτή εικόνα. Ολόκληρο το κεφάλι της είχε γίνει διπλάσιο και το πρόσωπο της είχε πρηστεί σε τέτοιο σημείο που μετά βίας έβλεπε.

Αναγκάστηκε να πάει στο νοσοκομείο της πόλης και οι γιατροί την υπέβαλαν σε θεραπεία καθώς είχε υποστεί αλλεργικό σοκ από τη βαφή και υπήρχε άμεσως κίνδυνος να χάσει τη ζωή της. Πήρε εξιτήριο τρεις ημέρες μετά αλλά συνέχισε να πηγαίνει στο νοσοκομείο καθώς ανά τακτά χρονικά διαστήματα μέσα σε περίπου 30 ημέρες το κεφάλι της ξαναπρηζόταν και άνοιγαν πληγές που έτρεχαν πύον.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οι γιατροί διέγνωσαν αλλεργικά αντίδραση στην παραφαινυλενοδιαμίνη, μια χημική ουσία που περιέχει η βαφή.

''Ξύπνησα και το κεφάλι μου ήταν τόσο πρησμένο που σχεδόν δεν μπορούσα να δω. Πήγα στο νοσοκομείο και το κεφάλι μου ήταν πρησμένο παντού, ακόμη και τα αυτιά μου ήταν τεράστια. Το πιιο αηδιαστικό πράγμα ήταν όταν άνοιγαν πληγές στο κεφάλι μου έτρεχε πύον, είχα βάλει στο κεφάλι μου μια πετσέτα η οποία μύριζε σαν βρεγμένο σκυλί'' λέει η Κάρμεν που ελπίζει να ξεπεράσει σύντομα το πρόβλημα αντιμετωπίζει


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Baφή μαλλιών μετέτρεψε κοπέλα σε τέρας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σοκ! Αφεντικό-τέρας έσερνε το σκύλο του με το αυτοκίνητο
» Εξωθούσε ανήλικη κοπέλα στην πορνεία
» ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ [12/2015]
» Αλεξανδρούπολη: Νεκρός στρατιώτης και νεαρή κοπέλα σε τροχαίο
» Αχαϊα:Απέβαλαν μαθητή που φιλούσε την κοπέλα του και ''βούτηξε'' στο κενό!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Ιατρικά-
Μετάβαση σε: