Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Έχασε 24 κιλά με το Cambridge Weight Plan!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Έχασε 24 κιλά με το Cambridge Weight Plan! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έχασε 24 κιλά με το Cambridge Weight Plan!   Έχασε 24 κιλά με το Cambridge Weight Plan! Icon_minitimeΤρι 07 Φεβ 2012, 08:28

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Θα ξεκινήσω αυτή την ιστορία λέγοντας πως με λένε Αργυρώ και ναι, είμαι πολύ καλά!» γράφει η slimmer of the year Αργυρώ Σταυρακάκη που με τις αντικαταστάσεις γευμάτων του Cambridge Weight Plan έχασε 24 κιλά και δεν τα ξαναπήρε!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Σε λίγες ημέρες θα κλείσω τα 42 μου χρόνια . Δεν μπορώ να κρύψω τη χαρά μου που θα μπορέσω να φάω ένα κομμάτι τούρτας, χωρίς ενοχές αυτή τη φορά!

Τα τελευταία τρία χρόνια ήταν γεμάτα ταξίδια και πολλή δουλίτσα. Ως φύση χαρούμενη και αισιόδοξη, θέλοντας να εξερευνήσω τα πάντα σε όλα αυτά τα μέρη, δεν θα μπορούσα να αφήσω εκτός την κουζίνα του κάθε λαού. Έτσι, κατάφερα να αυξήσω αρκετά τον όγκο μου και να ζυγίζω πολλά κιλάκια φτάνοντας το ρεκόρ των 85! Η εικόνα αυτού του αριθμού στη ζυγαριά κατάφερε να με αφήσει άφωνη για αρκετές ώρες. Η απόφαση ήταν ακαριαία: Θέλω να είμαι πιο υγιής και να καταφέρω να χάσω το περιττό βάρος μου και να ξεκινήσω ένα πρόγραμμα γυμναστικής έτσι ώστε στα 45 μου να διατρέχω λιγότερους κινδύνους σε ό,τι αφορά στην υγεία μου.

Αυτό ήταν! Την ίδια περίοδο ένας πολύ καλός μου φίλος είχε ήδη ξεκινήσει τη δίαιτα του Cambridge. Σε λίγες ημέρες είχα βρεθεί με τη Μικέλα, τη Σύμβουλό μου, και αρχίσαμε την προσπάθειά μου με το πρόγραμμα της Μοναδικής Πηγής.
Ξέρω πως θα ακουστεί υπερβολικά περίεργο μα θα ήθελα να ομολογήσω πως δεν "υπέφερα" καθόλου (μάρτυράς μου η μητέρα μου)!!! Ήμουν συνειδητά αποφασισμένη και τα κατάφερα. Δεν θα μπορούσα να έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα εάν δεν ήταν πλάι μου με φροντίδα και με πολλή αγάπη η Μικέλα. Ήταν πολύ καθοριστική η γνωριμία μας και θεωρώ ότι μέσα από αυτή τη διαδικασία, πρώτα γνώρισα έναν καταπληκτικό άνθρωπο και μετά κατάφερα να πετύχω το στόχο μου.

Αν έχει αλλάξει η ζωή μου; Χμ...
Κάποιοι φίλοι δεν με χαιρετάνε γιατί δεν με αναγνωρίζουν!!! Αλίμονο να άλλαζα και το μαλλί...
Όλοι με ρωτούν "πως κατάφερα" μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα να χάσω 24 κιλά και έτσι τους ενημερώνω όλους για το Cambridge Weight Plan που με βοήθησε όχι μόνο να χάσω τα περιττά κιλά μου αλλά και να τα διατηρώ!
Αγόρασα τζιν Νο 8 !!! Περιττό να αναφέρω ότι όλη η χειμωνιάτικη γκαρνταρόμπα μου θα δοθεί σε φίλες και θα αγοράσω από την αρχή ρουχαλάκια πολύ μικρότερου μεγέθους.
Ήμουν πάντα γελαστή μα τώρα γελώ ακόμα πιο πολύ.
Θεωρώ πως τα shakes και τα bars τα οποία κατανάλωνα καθημερινά είναι απίστευτα γευστικά και δεν θα λείψουν ποτέ από το σπίτι, το γραφείο και την τσάντα μου.
Θα βγαίνω με τη φίλη μου τη Μικέλα και θα είμαστε δυο τρανταχτά παραδείγματα των αποτελεσμάτων της διατροφής Cambridge.

Πάρα πολύ απλά: Όλα επιτυγχάνονται αρκεί να το Θέλεις Πραγματικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έχασε 24 κιλά με το Cambridge Weight Plan!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Συμβουλές για να μην πάρετε κιλά
» Έχασε τον πατέρα της η Πηγή Δεβετζή
» Δωδεκάχρονη έχασε τη ζωή της έπειτα από χτύπημα με μπάλα
» Έχασε το σχολικό και έτσι…πήρε το αυτοκίνητο!
» Προσθέτει κιλά το μέλι;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Ιατρικά-
Μετάβαση σε: