Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 «Έχω χάσει τον ύπνο μου για την Ελενη Μενεγάκη»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



«Έχω χάσει τον ύπνο μου για την Ελενη Μενεγάκη» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: «Έχω χάσει τον ύπνο μου για την Ελενη Μενεγάκη»   «Έχω χάσει τον ύπνο μου για την Ελενη Μενεγάκη» Icon_minitimeΤρι 31 Ιαν 2012, 10:15

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

«Η Ελένη Μενεγάκη με αφήνει άγρυπνο τη νύχτα». Δήλωση που… σοκάρει από έναν από τους πιο γοητευτικούς νέους πρωταγωνιστές του Χόλιγουντ. Ο «Theo James Taptiklis», που πρωταγωνιστεί στην ταινία «Underworld», ξεπερνά τις όποιες αναστολές του και μιλά με τα πλέον κολακευτικά και «καυτά» λόγια για την πλέον δημοφιλή παρουσιάστρια της ελληνικής τηλεόρασης, την Ελένη Μενεγάκη.

«Ερχομαι σπάνια στην Ελλάδα, αλλά τη λατρεύω. Ο παππούς μου ήταν από την Πελοπόννησο και μετανάστευσε στη Νέα Ζηλανδία. Ομως και ο πατέρας μου γεννήθηκε στην Ελλάδα. Είμαστε πολύ δεμένη οικογένεια» δήλωσε ο νεαρός ηθοποιός στον Γιώργο Σατσίδη, ο οποίος τον συνάντησε στο Μπέβερλι Χιλς του Λος Αντζελες, παρ’ ότι η βάση του ηθοποιού είναι το Λονδίνο.

Ιδανικός τύπος γυναίκας για τον Theo είναι η Ελένη Μενεγάκη. Αν και υποκλίνεται στη γοητεία της σέξι Τζένιφερ Ανιστον, υποκλίνεται και στην Ελένη. Οταν ο Γιώργος Σατσίδης τον ρώτησε «Τζένιφερ ή Ελένη;», δεν δίστασε να δηλώσει χωρίς δεύτερη σκέψη: «Ελένη, γιατί είναι μια γυναίκα που όταν τη σκέπτεσαι, μένεις άγρυπνος τη νύχτα!»

Στα παρασκήνια της συνέντευξης ο γοητευτικός ηθοποιός αποκάλυψε τους λόγους που τον κάνουν να νιώθει εντυπωσιασμένος με την παρουσιάστρια: «Θεωρώ ότι είναι η πιο σέξι Ελληνίδα. Θυμάμαι τότε που είχα έρθει, Ιούλιο, στην Αθήνα και την είχα δει σε επαναλήψεις στον Alpha. Μου έκαναν τρομερή εντύπωση το χαμόγελο και η λάμψη της εκείνο το πρωί. Αν και δεν μπόρεσα να καταλάβω πολύ καλά τι ακριβώς έλεγε -τα ελληνικά μου δεν είναι και τόσο καλά-, ωστόσο έμεινα καρφωμένος στην τηλεόραση και τη χάζευα. Μία θεία μου, όταν της ανέφερα για την Ελένη Μενεγάκη, μου είπε ότι είναι η Νο 1 Ελληνίδα παρουσιάστρια κι εγώ της είπα πως όταν μάθω να μιλάω ελληνικά τέλεια, θα ήθελα να πάω καλεσμένος στην εκπομπή της. Θα ήθελα πολύύ να τη γνωρίσω από κοντά, γιατί είναι ο τύπος της γυναίκας που μου αρέσει». Ρώτησε μάλιστα τον Γιώργο Σατσίδη θέλοντας να μάθει περισσότερα για την προσωπική της ζωή.

Το όνειρό του είναι να έρχεται κάθε χρόνο στη χώρα μας, ενώ αγαπημένο του νησί είναι η Σέριφος. Για την κρίση αποκαλύπτει ότι τα πράγματα δεν είναι ρόδινα ούτε στο εξωτερικό, εκτός, όπως λέει, από την Αυστραλία και τη Νέα Ζηλανδία, ενώ υποστηρίζει ότι όλοι πρέπει να μάθουμε να ζούμε με λίγα.

Οσο για τη μουσική, ο Theo απαντάει: «Από ελληνική μουσική γνωρίζω μόνο τον Αντώνη Ρέμο. Είναι ένας τραγουδιστής που θαυμάζω και πάντα προμηθεύομαι τα CD του». Μάλιστα δεν δίστασε να τραγουδήσει στην κάμερα του MTV το κομμάτι του Αντώνη Ρέμου «Μα δεν τελειώσαμε»!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
«Έχω χάσει τον ύπνο μου για την Ελενη Μενεγάκη»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Περιπέτεια εν πλω για την Ελένη Μενεγάκη
» Η Ελένη Μενεγάκη υποψήφια με το ΚΚΕ
» Η Ελένη Μενεγάκη αγρότισσα
» Στο αστυνομικό τμήμα η Ελένη Μενεγάκη
» Ελένη Μενεγάκη έμενε στις Τζιτζιφιές

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: