Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
φραουλιτσα
Trial moderators
Trial moderators




Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε...   Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε... Icon_minitimeΚυρ 22 Ιαν 2012, 05:09

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Είναι η ιστορία της Τζένι Λέϊκ

η οποία είπε όχι στην χημιοθεραπεία για να γεννηθεί το μωράκι της υγιές και χωρίς κανένα πρόβλημα. Εκείνη,
άφησε την...

τελευταία της πνοή 12 ημέρες αργότερα…
Η Τζένι Λέϊκ έφυγε ένα μήνα πριν κλείσει τα 18 της χρόνια. Είχε χτυπηθεί από καρκίνο στον εγκέφαλο και την σπονδυλική της στήλη. Λίγο πριν γίνουν οι διαγνώσεις έμαθε ότι είναι έγκυος.
Όταν οι γιατροί της είπαν ότι η χημιοθεραπεία ήταν η μόνη λύση τους ρώτησε για τις παρενέργειες στο μωρό. Και εκείνοι της είπαν ότι θα είναι μεγάλες. Μπορεί και ανεπανόρθωτες.
Δεν το σκέφτηκε δεύτερη φορά. “Μπορεί εγώ να μην τα καταφέρω”, είπε στους γονείς της, “αλλά θέλω το μωρό μου να γεννηθεί υγιές.”
Προς το τέλος και ενώ η Τζένι έμπαινε στις μέρες της, έγινε η εισαγωγή της στο νοσοκομείο. Στις 09/11 γέννησε ένα υγιέστατο αγοράκι.
Οι δυνάμεις της πλέον την είχαν εγκαταλείψει. Ξαπλωμένη στο κρεβάτι ζήτησε από τη νοσοκόμα να σκύψει προς το μέρος της. Και της ψιθύρισε στ’ αυτί:
“Εγώ το χρέος μου το έκανα. Νιώθω καλά με τον εαυτό μου. Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη”, και ξεψύχησε.
Τώρα ο μικρός Τσάντ – Μαϊκλ μεγαλώνει στην αγκαλιά της γιαγιάς του, της μητέρας της Τζένι, η οποία έφερε 8 παιδιά στον κόσμο και έχασε το μικρότερό της. Κι όμως κάθε φορά που την ρωτούν για την δραματική αυτή ιστορία εκείνη επιμένει να λέει ότι δεν πρόκειται για δραματική ιστορία, αλλά για την υπέρτατη θυσία ενός ανθρώπου για το σπλάχνο του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε...   Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε... Icon_minitimeΔευ 23 Ιαν 2012, 00:59

1-1 φραουλιτσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξαπλωμένη ψιθύρισε στη νοσοκόμα “Το παιδί μου θα έχει την καλύτερη τύχη” και ξεψύχησε...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Έχασαν τη ζωή τους ψάχνοντας μια καλύτερη τύχη
» ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΒΙΚΥ - ΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (1971)
» Νοσοκόμα έκλεισε κατά λάθος το μηχάνημα που τον κρατούσε ζωντανό!
» Κοζάνη: Στο εδώλιο για το θάνατο βρέφους τρεις γιατροί και μια νοσοκόμα!
» 10 στάσεις του sex για καλύτερη απόλαυση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Ειδήσεις απ' όλο το κόσμο-
Μετάβαση σε: