Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Δραματική έκκληση στο Youtube: «Δεν έχω να φάω» λέει αθλητής του ΠAO!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Δραματική έκκληση στο Youtube: «Δεν έχω να φάω» λέει αθλητής του ΠAO! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δραματική έκκληση στο Youtube: «Δεν έχω να φάω» λέει αθλητής του ΠAO!   Δραματική έκκληση στο Youtube: «Δεν έχω να φάω» λέει αθλητής του ΠAO! Icon_minitimeΠαρ 06 Ιαν 2012, 23:37

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εκδήλωση απελπισίας από έναν νέο άνθρωπο, από τον βολεϊμπολίστα του Παναθηναϊκού, Στάθη Ντονά, ο οποίος ανάρτησε βίντεο στο youtube μετο οποίο περιγράφει τα προβλήματα του χώρου, προσθέτοντας ότι δεν έχει να φάει!
Αφορμή για το γεγονός στάθηκε η παραπομπή του αθλητή του Παναθηναϊκού στον αθλητικό δικαστή και την ΕΦΙΠ.

Ο Στάθης Ντόνας αναφέρει: «Τον μοναδικό κύκλο που γνωρίζω εγώ είναι τον κύκλο των χαμένων βολεϊμπολιστών... Υπάρχουν αθλητές που έχουν προβλήματα και περιμένουν λύσεις από εσάς και τους όμοιούς σας... Κύριε Ταρνατόρε προσπαθώ να σκεφτώ κάτι καλό που έχετε προσφέρει εσείς στο άθλημα... Το βόλεϊ είναι ήδη μαύρο... Δηλαδή εγώ είμαι τρελός, είμαι βλάκας. Είμαι βλάκας που δεν έχω λεφτά να φάω; Δηλαδή ποιοι είναι υγιείς; Βρείτε μου έναν υγιή αθλητή που δεν του χρωστάτε Έλληνα και ξένο και μετά τα συζητάμε»,

Και προσθέτει: «Απορώ γιατί σας ανεχόμαστε. Δεν πάει άλλο. Αγωνιώ να έρθει η ώρα του δικαστηρίου και να φέρω μπροστά τους, τον λογαριασμό του ΟΤΕ που είναι ληγμένος από τριμήνου, λογαριασμό κινητού ληγμένο εδώ και τέσσερις μήνες, δάνειο στην τράπεζα τετράμηνο ληγμένο, τέσσερα ενοίκια πίσω, τηλέφωνο σταθερό κομμένο, κινητό κομμένο και να πάω με τα χαρτιά αυτά και τη ΔΕΗ στο δικαστήριο και να πω, ρίξτε μου 50 αγωνιστικές, έτσι και αλλιώς είμαι απλήρωτος».


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δραματική έκκληση στο Youtube: «Δεν έχω να φάω» λέει αθλητής του ΠAO!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δραματική έκκληση γιατρών για την εξαθλίωση των ελληνικών οικογενειών
» ΚΑΡΕΖΗ ΆΝΤΖΥ - ΛΕΕΙ - ΛΕΕΙ (03/2013)
» Έκκληση της UNICEF για τη συγκέντρωση 1,28 δισ. δολαρίων
» Έκκληση για την επιστροφή των Γλυπτών του Παρθενώνα εν' όψει των Ολυμπιακών του Λονδίνου
» Δραματική στατιστική για τις χρονιές του μνημονίου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Ειδήσεις απ' όλο το κόσμο-
Μετάβαση σε: