Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ

Πήγαινε κάτω 
+6
exeter
seraanik2
jim788e
passionata
kapa5
NEW GREEK
10 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NEW GREEK
Uploaders
Uploaders




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΤρι 22 Μάης 2012, 00:26

MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Υπότιτλοι:Ελληνικοί, Ξεχωριστοί
Μετάφραση υποτίτλων από:Calamity Jane and agapaki
Μέγεθος:1.38 GB
Είδος Ταινίας:ΚΩΜΙΚΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
Διάρκεια:106 λεπτά
Σκηνοθέτης:ΤΑΡΣΕΜ ΣΙΝΓΚ
Σενάριο:ΤΖΕΪΚΟΜΠ ΓΚΡΙΜ, ΓΟΥΙΛΧΕΛΜ ΓΚΡΙΜ
Ηθοποιοί:ΤΖΟΥΛΙΑ ΡΟΜΠΕΡΤΣ , ΝΕΙΘΑΝ ΛΕΙΝ , ΛΙΛΙ ΚΟΛΙΝΣ , ΑΡΜΙ ΧΑΜΕΡ
Ελληνική πρεμιέρα:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Υ Π Ο Θ Ε Σ Η:

Μια Κακιά Βασίλισσα (Τζούλια Ρόμπερτς) κλέβει τον έλεγχο ενός Βασιλείου και μια εξορισμένη πριγκίπισσα (Λίλι Κόλινς) θα ζητήσει βοήθεια από επτά πολυμήχανους επαναστάτες, για να κερδίσει πίσω το Βασίλειο που της ανήκει δικαιωματικά.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΚΙ ΕΔΩ ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΚΙ ΕΔΩ ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ΚΙ ΕΔΩ ΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[video][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kapa5
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΠεμ 24 Μάης 2012, 08:05

thanxs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
passionata
Admin
Admin
passionata



MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΠεμ 24 Μάης 2012, 10:18

1-1 :Α:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim788e
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΠεμ 24 Μάης 2012, 16:58

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seraanik2
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΣαβ 26 Μάης 2012, 02:04

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
exeter
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΣαβ 26 Μάης 2012, 12:44

:Γ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
borat
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΤρι 29 Μάης 2012, 06:03

thanx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tinam
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΚυρ 03 Ιουν 2012, 11:59

thanks
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ypoptos
Members
Members
ypoptos



MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΠαρ 13 Ιουλ 2012, 04:25

1-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnkork
Members
Members




MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ   MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ Icon_minitimeΣαβ 15 Σεπ 2012, 13:03

thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
MIRROR MIRROR *ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΜΟΥ* 2012 R5 LiNE HQ XviD-HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠ/ΤΛΟΙ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» MIRROR MIRROR (2012) CAM V2 READNFO XviD-Hope ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ
» BRAVE 2012 R5 DVDRip XViD LiNE-UNiQUE | ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ
» Casa de mi Padre 2012 R5 LINE.XviD-PSYCHD
» GONE *ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ* 2012 RC 720P BRRIP READNFOx264 HOPE ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ
» THINK LIKE A MAN (2012) BRRip XviD-ETRG ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΥΠΟΤΙΤΛΟΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: ΞΕΝΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ :: 2012-
Μετάβαση σε: