Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 H «γυμνή» Ελένη Ράντου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



H «γυμνή» Ελένη Ράντου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: H «γυμνή» Ελένη Ράντου   H «γυμνή» Ελένη Ράντου Icon_minitimeΠαρ 20 Απρ 2012, 08:27

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Ελένη Ράντου είναι μια από τις 53 Ελληνίδες που ανταποκρίθηκαν στο
κάλεσμα του περιοδικού Life & Style στη μεγάλη εκστρατεία για τον καρκίνο του μαστού με σύνθημα «Η πρόληψη δίνει ζωή».

Η αγαπητή ηθοποιός προέτρεψε τις γυναίκες να πηγαίνουν μια φορά το χρόνο για μαστογραφία. «Όλοι νομίζουμε ότι είμαστε άτρωτοι μέχρι να συμβεί το κακό», είπε χαρακτηριστικά και εξομολογήθηκε ένα προσωπικό της βίωμα.

«Στην οικογένειά μου ο πατέρας μου έφυγε από την ασθένεια αυτή. Πλέον, η έλλειψη ενημέρωσης δεν αποτελεί δικαιολογία. Όλοι, λίγο ή πολύ, είμαστε ενημερωμένοι. Αν σου συμβεί το κακό, ήδη έχεις χάσει το μισό παιχνίδι. Είναι τέτοιος ο ρυθμός της ζωής αλλά και ο φόβος που μας κυβερνάει που σε κάνει να μην πας να κοιταχτείς.

Με το φόβο μας παλεύουμε οι άνθρωποι. Κανείς δεν θέλει να ακούσει το δυσάρεστο. Όλοι νομίζουν ότι είναι άτρωτοι μέχρι να συμβεί το κακό. Και εγώ δεν έχω κάνει ακόμα μαστογραφία. Μάλλον γι’αυτό. Οφείλουμε μια φορά το χρόνο να πηγαίνουμε για εξετάσεις στο γιατρό μας και το λέω πρώτα για να το ακούω εγώ» , κατέληξε η Ελένη Ράντου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H «γυμνή» Ελένη Ράντου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η «γυμνή» αλήθεια της Χρύσπας
» ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ (2CD's) (1995)
» Ξανά γυμνή στο Twitter η Rihanna
» Δεν θα ξαναποζάρει γυμνή Πακιστανή ηθοποιός
» Η γυμνή φωτογράφηση της Κατερίνας Ζαρίφη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: