Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 "Κάνω δύο δουλειές για να ανταπεξέλθω οικονομικά...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



"Κάνω δύο δουλειές για να ανταπεξέλθω οικονομικά... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "Κάνω δύο δουλειές για να ανταπεξέλθω οικονομικά...   "Κάνω δύο δουλειές για να ανταπεξέλθω οικονομικά... Icon_minitimeΠαρ 30 Μαρ 2012, 12:04

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Για τις οικονομικές δυσκολίες, τον καθημερινό αγώνα που δίνει αλλά και
την οικογένειά της μίλησε στην Τατιάνα Στεφανίδου, η ηθοποιός Μπέσυ Μάλφα.
«Κάνω δυο δουλειές για να ανταπεξέλθω οικονομικά. Η καθημερινότητά μου είναι πολύ δύσκολη αυτόν τον καιρό! Δουλεύω 14 ώρες τη μέρα. Γυρίζω στο σπίτι το βράδυ στη μία και κοιμάμαι γύρω στις 3. Ευτυχώς με βοηθά ο Γεράσιμος και στις δουλειές του σπιτιού και στο ότι ετοιμάζει τα παιδιά για το σχολείο» αποκάλυψε η Μπέσυ Μάλφα που αυτή την περίοδο πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική σειρά «Είναι στιγμές».

Η δημοφιλής ηθοποιός μίλησε και για τη σχέση της με τα παιδιά της. «Στα παιδιά μου από μικρή ηλικία μιλώ σαν να είναι ενήλικες. Τα έμαθα να συζητούν μαζί μου από μικρά... Οι κόρες μου είναι πιο συντηρητικές».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
"Κάνω δύο δουλειές για να ανταπεξέλθω οικονομικά...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» «Περνάμε δύσκολα οικονομικά»
» «Ευτυχώς που μας βοηθά η μητέρα μου οικονομικά»
» ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΙΟΥ(1962)
» Βέγγος Θανάσης - Δουλειές του Ποδαριού (1962)
» ΕΝΑΣ ΒΕΓΓΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (1970)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: