Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Συγκινεί το τελευταίο αντίο της κοπέλας του γιου της Μπέλας Κυδωνάκη: "να μου δίνεις σημάδι ότι είσαι κάπου εδώ"...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



Συγκινεί το τελευταίο αντίο της κοπέλας του γιου της Μπέλας Κυδωνάκη: "να μου δίνεις σημάδι ότι είσαι κάπου εδώ"... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συγκινεί το τελευταίο αντίο της κοπέλας του γιου της Μπέλας Κυδωνάκη: "να μου δίνεις σημάδι ότι είσαι κάπου εδώ"...   Συγκινεί το τελευταίο αντίο της κοπέλας του γιου της Μπέλας Κυδωνάκη: "να μου δίνεις σημάδι ότι είσαι κάπου εδώ"... Icon_minitimeΤρι 27 Μαρ 2012, 09:51

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η αστρολόγος Μπέλλα Κυδωνάκη, πέρυσι, δόξαζε το
Θεό που ο μονάκριβος γιος της κατάφερε αν επιβιώσει μετά από ένα πολύ σοβαρό τροχαίο. Ωστόσο, τα ξημερώματα του Σαββάτου άφησε, εντελώς αναπάντεχα, την τελευταία του πνοή.

Την Δευτέρα το μεσημέρι η αστρολόγος αποχαιρέτησε για πάντα τον 25χρονο άγγελό της. Στο πλευρό της ήταν οι φίλοι του αλλά και η κοπέλα του Κωνσταντίνα. Ντυμένοι στα λευκά και κρατώντας ένα λευκό λουλούδι είπαν το στερνό αντίο στον αγαπημένο τους.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κανείς δεν μπορεί να πιστέψει ότι δεν είναι πια κοντά τους ο Γιάννης. "Τελευταία φορά τον είχα δει στην κηδεία του πατέρα ενός φίλου μας. Είχε έρθει με κάτι περίεργα ρούχα κι εκεί ήταν που μας είχε πει ότι θέλει στην κηδεία του να φοράμε λευκά. Εγώ πιστεύω ότι κι εκεί που είναι ο Γιάννης κάνει χαβαλέ. Νομίζω ότι είναι μια από τις φάρσες του", είπε στην Πρωινή Μελέτη ο κολλητός του.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

“Να τρως, να κοιμάσαι νωρίς, να μην τρέχεις με τα μηχανάκια και όποτε βρίσκεις χρόνο να μου δίνεις ένα σημάδι ότι είσαι κάπου εδώ για να νιώθω λίγη αγάπη… Αυτό θα ήθελα να σου πω αν είχα έστω πέντε δευτερόλεπτα. Ούτε αυτά είχα… Σ’ αγαπάω”, έγραψε στο προφίλ της στο Facebook η κοπέλα του Γιάννη. Ένα συγκινητικό μήνυμα για τον άνθρωπό της που δεν πρόλαβε να του πει πόσο πολύ τον αγαπάει!
Όλοι μιλούν για ένα γελαστό, κεφάτο και καλόκαρδο παιδί που δε θύμωνε ποτέ, δεν στενοχωριόταν και είχε τρομερή όρεξη για ζωή χωρίς να έχει αίσθηση του κινδύνου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκινεί το τελευταίο αντίο της κοπέλας του γιου της Μπέλας Κυδωνάκη: "να μου δίνεις σημάδι ότι είσαι κάπου εδώ"...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Tο τελευταίο αντίο στη Σμαρούλα Γιούλη
» Σήμερα το τελευταίο αντίο στο Δημήτρη Μητροπάνο
» Σ. Τσιμτσιλή: Το συγκινητικό τελευταίο αντίο στον πεθερό της
» Αντίο άλατα, αντίο μικρόβια
» «Έφυγε» στα 25 του, ο γιος της αστρολόγου Mπέλλας Κυδωνάκη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: