Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
agellikh1
Uploaders
Uploaders
agellikh1



AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File   AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File Icon_minitimeΣαβ 24 Μαρ 2012, 20:53

Aδελφια Μου Αλητες Πουλια-Κοινωνική (1971)


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Σκηνοθεσία:Οδ.Κωστελλέτος
Σενάριο:Ηλ.Λυμπερόπουλος
Μουσική: Κ.Καπνίσης
Ηθοποιοί: Τ.Βοσκόπουλος,Δ.Σιτζάνη,Αν.Βλάχος,Τ.Καζιάνη,Λ.Διανέλος,
Β.Ανδρονίδης κ.α

Περίληψη:Undeground δεν θυμίζει πάντως….Απλά δείτε το!!!!!




Oλοι οι τσιγγάνοι, πενθούν τον χαμό του αρχηγού της φυλής τους, του Ζίγκο. Αμέσως, μετά, γιορτάζουν την απόκτηση του νέου τους αρχηγού, του γιου του νεκρού, Βαντάρ. Μια τυχαία συνάντηση του Βαντάρ με τη Μάιρα, μια όμορφη τσιγγάνα, σηματοδοτεί την αρχή ενός φλογερού δεσμού χωρίς όρια. Όμως, με τη Μάιρα είναι ερωτευμένος και ένας άλλος τσιγγάνος, ο Καρατζάη, που θέλει να την κάνει γυναίκα του.



Base Type:Αvi
File Size: 640 MB
PlayTime: 1:40:51
Number of Audio Streams:1

VideoCodec: Xvid
Video Width(pixels): 640
Frame Height (pixels):480
VideoFrameRate: 25.000
VideoFrame Count: 151268
Audio Codec: "AC3"-0055 MPEG-1 Layer 3
Audio Bitrate(kbps): 128

Audio Bitrate Type ("CBR" or "VBR"): CBR
Audio Channel : 2
Audio Sample Rate (Hz): 44100

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]












Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
passionata
Admin
Admin
passionata



AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File   AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File Icon_minitimeΚυρ 25 Μαρ 2012, 10:24

1-1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
AΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥΛΙΑ (1971) Cryptload File
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΠΑΙΔΑ ( 1971) Cryptload file
» ΠΑΠΑΦΛEΣΣΑΣ(1971)Cryptload File
» ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ(1971) Cryptload file
» Ο ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΠΟΠΟΛΑΡΟΣ(1971)Cryptload File
» ΜΑΝΤΩ ΜΑΥΡΟΓΕΝΟΥΣ (1971)Cryptload file

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ-
Μετάβαση σε: