Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!

Πήγαινε κάτω 
+2
Konstantinos
vs388
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vs388
managers
managers
vs388



ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΔευ 06 Ιουλ 2009, 06:18

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ.ΕΣΑΣ?


RAR PASS - vs388

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΚΡΑ LINKS ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΘΟΥΝ ΣΤΟ bitshareΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΥΠΟΜΩΝΗ.

KANTE ENA PREMIUM ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ bitshare ΠΑΤΩΝΤΑΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΓΙΑ ΑΝ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΓΧΟΣ ΑΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Konstantinos
Uploaders
Uploaders
Konstantinos



ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΠαρ 10 Ιουλ 2009, 11:30

Κωστάκη!! Οέο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
passionata
Admin
Admin
passionata



ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΤετ 26 Οκτ 2011, 09:26

Είμαι η Χρύσα και δεν είμαι καλά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mrdyo
Admin
Admin
mrdyo



ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΠεμ 27 Οκτ 2011, 23:02

Είμαι O Liakos


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amazone
Root Admin
Root Admin
Amazone



ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΠεμ 03 Νοε 2011, 03:58

Τώρα αν σας πω ότι είμαι ο ... Μητσάκος, θα με ... πιστέψετε;;;;;;;;


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
φραουλιτσα
Trial moderators
Trial moderators




ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΠεμ 29 Δεκ 2011, 09:58

ΛΟΙΠΟΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ...

Λένε οτι δεν υπάρχει μεγαλύτερο δώρο από το όνομά μου που προέρχεται από την Παναγία! Είμαι μία δραστήρια γυναίκα, με λογική σκέψη αλλά και δυνατά συναισθήματα. Νιώθχ την ανάγκη να προσφέρω, να δημιουργώ και να είμαι χρήσιμη γύρω μου. Στην αριθμολογία, το όνομά μου έχει λεξάριθμο 3, είμαι δηλαδή μία επικοινωνιακή, ευχάριστη και κοινωνική γυναίκα! Έχω πολλές φιλίες, μου αρέσει να γνωρίζω νέο κόσμο και προσαρμόζομαι εύκολα σε κάθε περίσταση. Θέλω να εξελίξω τις γνώσεις και τις εμπειρίες μου στη ζωή, για αυτό και διαβάζω, ενημερώνομαι και προσπαθώ με κάθε τρόπο να εξελίσσομαι. Τα ταξίδια και οι επικοινωνίες είναι δύο από τις μεγάλες μου αγάπες.
Οπότε καταλαβατε το ονομα μου!!!
:roll:
Γιώτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mrdyo
Admin
Admin
mrdyo



ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΠεμ 29 Δεκ 2011, 12:03

xarikame poly gia thn gnorimia giwta


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
φραουλιτσα
Trial moderators
Trial moderators




ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!   ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ! Icon_minitimeΠεμ 29 Δεκ 2011, 12:12

BA EISAI KALA LIAKO! :roll:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Και το όνομα αυτής Έλενα
» ΔΕΛΗΒΟΡΙΑΣ ΦΟΙΒΟΣ - ΠΕΣ ΜΟΥ Τ' ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ (03/2018)
» ΤΙΓΡΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ - ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΑΜΑ (2011)
» Αύριο η διακύρηξη και το όνομα του κόμματος του Καμμένου
» ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ - ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ Τ΄ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ... (2002)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Το θέμα της αρεσκείας σας.-
Μετάβαση σε: