Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011)

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xarax
moderators
moderators




ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011)   ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011) Icon_minitimeΤετ 03 Αυγ 2011, 22:17

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Released : 02/2011
Company : Lyra
CD-Type : Cd Album
Genre : ΕΝΤΕΧΝΟ
Number of tracks : 19
Audio Format: MP3
Quality (bitrate): 320 kbps


Στιχουργός: ΘΕΜΗΣ ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ, ΣΤΕΛΛΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΛΙΩΤΗΣ
Συμμετοχές: ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΗΣ, ΝΑΝΤΙΑ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΕΝΟΒΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΙΩΤΗΣ, ΜΙΝΩΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΟΥΛΗΣ, ΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΙΩΤΑ ΝΕΓΚΑ

Το album «Εχω ένα σχέδιο» περιλαμβάνει την ηχογράφηση της μουσικής παράστασης που παρουσίασε ο Θέμης Καραμουρατίδης για δύο βραδιές στο θέατρο Κάππα λίγο καιρό πριν καθώς και δύο καινούρια τραγούδια του.
Η παράσταση περιλαμβάνει δικές του συνθέσεις (σε στίχους δικούς του, Γεράσιμου Ευαγγελάτου, Παρασκευά Καρασούλου, Στέλλας Βλαχογιάννη, Ακη Δήμου, Δημήτρης Χαλιώτης) καθώς και κάποια ξένα τραγούδια που αγαπά πολύ.
Εκτός από τον ίδιο, τα τραγούδια ερμηνεύουν οι: Νατάσσα Μποφίλιου, Γιάννης Χαρούλης, Ρίτα Αντωνοπούλου, Αλέξανδρος Μπουρδούμης, κ.α. ενώ τα δύο καινούρια τραγούδια είναι το «Μάθε μου να περπατώ ξανά» που ερμηνεύει ο Θέμης Καραμουρατίδης και το «Θρυψαλάκι» που ερμηνεύει η Γιώτα Νέγκα.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georginak
Members
Members




ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011)   ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011) Icon_minitimeΣαβ 20 Αυγ 2011, 03:58

:Γ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
timosb1
Members
Members




ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011)   ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011) Icon_minitimeΔευ 03 Δεκ 2012, 07:04

euxaristo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ (02/2011)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ  [09/2018]
» ΚΑΡΑΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΤΖΑΜΑΪΚΑ (O.S.T.) 12/2017
» ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ - ΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ (3CD's) (2011)
» ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ (4 Cds) Cd 1o (01/2011)
» ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΘΕΜΗΣ (4 Cds) Cd 2o (01/2011)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ 2010-2011-
Μετάβαση σε: