Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 τι πρεπει να κανω??

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sky7
Members
Members




τι πρεπει να κανω?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τι πρεπει να κανω??   τι πρεπει να κανω?? Icon_minitimeΚυρ 11 Ιουλ 2010, 03:07

καλησπερα!!!μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος,καθοτι ασχετος...!!!πως μπορω να κατεβασω καποια τραγουδια που μου αρεσουν??τι πρεπει να κανω..???ευχαριστω!! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vs388
managers
managers
vs388



τι πρεπει να κανω?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι πρεπει να κανω??   τι πρεπει να κανω?? Icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010, 07:49

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΕΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (DEAD LINKS -ΧΑΜΕΝΑ LINK)

ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΤΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ,ΠΑΣ ΤΕΡΜΑ ΚΑΤΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΓΡΑΜΜΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΗΣΕ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΚΑΙ ΛΕΕΙ (ΑΠΟΣΤΟΛΗ)



ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΗΣΕΙΣ (ΑΠΟΣΤΟΛΗ) ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ,

Πληροφορίες

Το μήνυμα σας καταχωρήθηκε επιτυχώς

Πατήστε Εδώ για να δείτε το μήνυμα σας

Για την επιστροφή σας στη Δ.Συζήτηση πατήστε Εδώ



ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΛΕΞΕΙ.

ΘΑ ΔΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΟ (ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ) ΣΟΥ.

ΤΕΡΜΑ ΠΑΝΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΟ LINK ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ.



ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΕΙΑ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ Π.Μ...........


RAR PASS - vs388

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΚΡΑ LINKS ΑΠΟ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΑΝΕΩΘΟΥΝ ΣΤΟ bitshareΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.ΥΠΟΜΩΝΗ.

KANTE ENA PREMIUM ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΩΡΑ ΣΤΟ bitshare ΠΑΤΩΝΤΑΣ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ΓΙΑ ΑΝ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΓΧΟΣ ΑΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROOT ADMIN
Root Admin
Root Admin
ROOT ADMIN



τι πρεπει να κανω?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι πρεπει να κανω??   τι πρεπει να κανω?? Icon_minitimeΔευ 12 Ιουλ 2010, 08:01

ΜΠΡΑΒΩ ΦΙΛΕ.ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ............. :cheers: :cheers: :cheers:


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://ellhnofrenia.all-up.com
lasithi
Members
Members




τι πρεπει να κανω?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τι πρεπει να κανω??   τι πρεπει να κανω?? Icon_minitimeΠεμ 30 Σεπ 2010, 06:55

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τι πρεπει να κανω??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μ. Ορφανού: “Το ότι είμαι τρανσέξουαλ δεν σημαίνει ότι πρέπει να κάνω παρέα με τρανσέξουαλ”
» Παπαρήγα: "Ο λαός πρέπει να μην αισθάνεται θύμα, πρέπει να γίνει ο θύτης"
» Τι πρέπει να γνωρίζετε για τον πυρετό
» Γιορτινό σεξ: όσα δεν πρέπει να δοκιμάσεις
» Ό,τι δεν πρέπει να ντρέπεσαι να κάνεις μπροστά του

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Ερωτήσεις,απορίες,προτάσεις.-
Μετάβαση σε: