Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 «Δεν είμαι υποχρεωμένη να διαψεύδω φήμες»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
Trial moderators
Trial moderators
μπεμπα



«Δεν είμαι υποχρεωμένη να διαψεύδω φήμες» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: «Δεν είμαι υποχρεωμένη να διαψεύδω φήμες»   «Δεν είμαι υποχρεωμένη να διαψεύδω φήμες» Icon_minitimeΠεμ 03 Μάης 2012, 09:59

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Δέσποινα Καμπούρη μιλά για τα σενάρια που τη θέλουν να έχει χωρίσει
Για τις φήμες που την θέλουν να έχει χωρίσει με τον πατέρα της κόρης της Βαγγέλη Ταρασιάδη μίλησε σε συνέντευξή της στο περιοδικό ΟΚ, η Δέσποινα Καμπούρη.

«Δεν είναι απαραίτητο πως ό,τι γράφεται στο blog μου συνδυάζεται με τη δική μου ζωή. Επειδή μπορώ να μαντέψω την επόμενη ερώτησή σου, που θα είναι αν έχουμε χωρίσει ή όχι, αυτό που θέλω να κρατήσεις είναι ότι πλέον έχω ένα παιδί. Δεν είμαι μόνη μου για να κάθομαι να λέω ό,τι μου κατέβει στο κεφάλι.

«Ο Βαγγέλης κι εγώ είμαστε δύο άνθρωποι που έχουμε δημιουργήσει μια οικογένεια και οφείλουμε να την προστατεύσουμε. Αυτός είναι και ο λόγος που έχω αποφασίσει να μην ξαναμιλήσω για οτιδήποτε μπορεί να συμβαίνει στην προσωπική μου ζωή, γατί πολλές φορές παρεξηγείται. Δεν είμαι υποχρεωμένη ούτε να επιβεβαιώνω, ούτε να διαψεύδω φήμες» εξήγησε η παρουσιάστρια.

Στη συνέντευξή της η Δέσποινα Καμπούρη αναφέρθηκε και στα πολλά κιλά που πήρε κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης της.

«Στα είκοσι σταμάτησα να μετράω, αλλά έπειτα από μια εβδομάδα γέννησα, οπότε άντε να πήρα δύο τρία ακόμα. Είχα αποφασίσει ότι δεν θα καταπιεστώ καθόλου. Είχα πει ότι θα τρώω ό,τι θέλω, γιατί ήμουν πεπεισμένη ότι, αν αισθάνομαι καλά, αυτό θα περάσει και στην ψυχολογία του μωρού. Τα πρώτα δέκα κιλά έφυγαν με το που βγήκα από το μαιευτήριο και τρεις μήνες μετά -επειδή θήλαζα κιόλας- έχασα και τα υπόλοιπα. Το πρώτο διάστημα βέβαια γυμναζόμουν εντατικά» είπε.

Μάλιστα, τόνισε: «Ούτε μια στιγμή δεν αισθάνθηκα άσχημη ή χοντρή. Απόλαυσα κάθε λεπτό της εγκυμοσύνης και παρακαλούσα να κάνω μια μεγάλη κοιλιά. Αρκεί να σου πω ότι κάθε μέρα σχεδόν τη μετρούσα για να δω πόσο έχει μεγαλώσει!».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
«Δεν είμαι υποχρεωμένη να διαψεύδω φήμες»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΣΤΑΝΙΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - ΗΜΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ (1997)
» «Είμαι ενθουσιασμένος που είμαι μέλος της Φούλαμ»
» Φερεντίνος: Διαψεύδει τις φήμες για την μακιγιέζ
» Χάρης Κωστόπουλος - Φήμες (12/2016)
» " Φήμες υποστηρίζουν ότι το μωρό της Beyonce είναι "η κόρη του Σατανά"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: