Ελληνοφρένεια
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελληνοφρένεια


 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Ενημέρωση από το https://ellhnofrenia.all-up.com Τις τελευταίες ημέρες είχαμε πολλά δυσάρεστα με τις εξελίξεις των filehosts. Αρχικά με το κλείσιμο ενός εκ των μεγαλύτερων file hosting sites του Megaupload, και στην συνέχεια με τις αποφάσεις των Filesonic που πλέον απενεργοποίησε το file sharing και του Fileserve, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κατεβάσεις τίποτε άλλο πέρα από τα δικά σου αρχεία. Για τον λόγο αυτό ζητούμε την κατανόηση και την στήριξή σας. Παρακαλούμε να κατεβάζετε αρχεία από τα άλλα file hosting sites που υπάρχουν σε κάθε ταινία ή cd, μέχρι να μπορέσουμε και εμείς σύντομα να βρούμε κάποια λυση στο πρόβλημα που δημιουργήθηκε. Με εκτίμηση https://ellhnofrenia.all-up.com

 

 Ιωάννα Μαρτζούκου: «Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιο μου»

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
φραουλιτσα
Trial moderators
Trial moderators




Ιωάννα Μαρτζούκου: «Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιο μου» Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιωάννα Μαρτζούκου: «Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιο μου»   Ιωάννα Μαρτζούκου: «Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιο μου» Icon_minitimeΚυρ 29 Απρ 2012, 03:06

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Η Ιωάννα Μαρτζούκου, η γνωστή fashion director και σύζυγος του ηθοποιού Κωνσταντίνου Καζάκου, γέννησε πριν από λίγο καιρό πρόωρα το πρώτο παιδάκι της. Από την αρχή της εγκυμοσύνης της μέχρι και σήμερα που κρατάει πλέον στην αγκαλιά της τον γιο της, έχει περάσει μαζί με τον σύζυγό της ώρες μεγάλης αγωνίας.

Η ευτυχισμένη μητέρα μίλησε στην «Espresso της Κυριακής» για τη δύσκολη εγκυμοσύνη, τον σύζυγό της αλλά και τον μικρό, που θα λάβει το όνομα Ιάσονας.
Αυτή την χρονική περίοδο είναι πολύ ευτυχισμένη… «Απολαμβάνουμε τον ερχομό του μικρού και είμαστε πάρα πολύ χαρούμενοι!»
Όσο για την ζωή τους μετά τον ερχομό του μωρού τους, δεν έχει αλλάξει ακόμα: «Ακόμη δεν έχει αλλάξει η ζωή μας, είναι πολύ νωρίς, αλλά είμαι σίγουρη πως θα αλλάξει προς το καλύτερο.»
Η περιπέτεια της υγείας του μωρού της την έκανε πιο δυνατή … «Είχα μια πάρα πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη. Έμεινα στο σπίτι σε όλη τη διάρκειά της. Επίσης, αρκετές φορές χρειάστηκε να νοσηλευτώ στο μαιευτήριο για να με παρακολουθεί ο γιατρός μου, ο κ. Λουκάς Σάκης.» και οι δυσκολίες ήταν πολλές όπως η ίδια λέει: «Ήταν ό,τι πιο δύσκολο έχω ζήσει στη ζωή μου... Υπήρξαν πολλές φορές που φοβήθηκα, όχι τόσο για τη ζωή μου όσο για του μωρού... Αλλά με τη βοήθεια και τη στήριξη του συζύγου μου, της οικογένειάς μου, των φίλων μου και του γιατρού μου, έκανα θετικές σκέψεις και έλεγα διαρκώς στον εαυτό μου ότι όλα θα πάνε καλά. Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιο μου. Ξεκίνησε τις μάχες στη ζωή από πολύ νωρίς. Πάλεψε και βγήκε νικητής!»
Όταν ο γιατρός της ανακοίνωσε ότι θα γεννήσει νωρίτερα η ίδια δεν αγχώθηκε …
«Όταν μου ανακοίνωσε ο γιατρός μου ότι πρέπει να γεννήσω νωρίτερα από την αναμενόμενη ημερομηνία, έχοντάς του απόλυτη εμπιστοσύνη, σκέφτηκα ότι θα ήταν το καλύτερο και το πιο ασφαλές για την υγεία του μωρού. Και με την ευκαιρία, θα ήθελα να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τον γιατρό μου κ. Σάκη, τη διευθύντρια της ΜΕΝΝ του μαιευτηρίου κ. Βαρβάρα Δεληβοριά και όλους τους παιδιάτρους-νεογνολόγους του μαιευτηρίου «Λητώ» για τη φροντίδα, τη στήριξη και την αγάπη τους στο μωρό μου!»

Ο σύζυγος της Κώστας Καζάκος σε όλη αυτή την πορεία την στήριξε πάρα πολύ…
«Ο Κωνσταντίνος όλους αυτούς τους μήνες ήταν συνεχώς πλάι μου, παρ’ ότι είχε συνέχεια παραστάσεις σε έναν πολύ δύσκολο και κουραστικό ρόλο. Οταν δεν ήταν στο θέατρο, δεν με άφηνε λεπτό μόνη μου και μου συμπαραστεκόταν διαρκώς. Η αγάπη του και την αισιοδοξία του μου έδιναν κουράγιο.»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ιωάννα Μαρτζούκου: «Είμαι πάρα πολύ περήφανη για τον γιο μου»
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» «Είμαι πάρα πολύ θυμωμένος με όσα συμβαίνουν γύρω μας»
» ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ (2009)
» Κ. Καζάκος – Ι. Μαρτζούκου: Η δύσκολη εγκυμοσύνη και η γέννηση του γιου τους!
» ΣΕΒΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ (2002)
» ΣΕΒΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ - ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ (2002)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ελληνοφρένεια :: Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ. :: Life style-
Μετάβαση σε: